HAKKIMIZDA

Kym Kablo Şirket Geçmişi

Kaymazlar Kablo sektöründe elde edilen başarı ve üstün performansı ile, ülkemizin önde gelen kablo şirketlerinden biri haline gelmiştir ve Kaymazlar Kablo dünya çapında bilinen bir marka olmayı başarmıştır.

14 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile müşteri odaklı, sürekli gelişimi ve çevre sorumluluğunu ilke edinen firmamız "Kalite, Dürüstlük, Güvenilirlik, Esneklik, Sorumluluk, Yaratıcılık" idealleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Kullandığı yüksek teknoloji ve üstün hizmet anlayışı sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

xKendi alanında engin bilgi ve deneyime sahip, son derece deneyimli personel ve nitelikli ekipleri, dünya standartlarına uygun en son teknolojik gelişmeler ile uyumlu makineleri kullanarak üretim gerçekleştirilir; Tesisimiz Tuzla İstanbul’da, 5.600 m2 kapalı alana sahiptir. Üretimin tüm aşamalarında ve özellikle son kontroller aşamasında modern test cihazları kullanılarak kontrol edilir ve bu şekilde, yüksek kaliteli ürünler elde edilerek müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Kaymazlar Kablo müşterilerinin hizmetine, kurulduğu ilk günden itibaren, ürünlerin kalitesini ve hizmetlerin mükemmelliğini sağlamak için kararlıdır.

Ürün yelpazemiz her türlü alçak gerilim enerji kablolarını içerir. Buna ilaveten XLPE ve Halojensiz kablolarda ürün yelpazemiz içindedir.

Kaymazlar Kablo, iç pazarda güvenilir bir isim olmasının yanı sıra, aynı zamanda globalleşen dünyada, yurt dışına rekabet taşıdı ve özellikle de Avrupa ülkelerinin yanı sıra Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya ülkelerine ihracat satış sonucu olarak güçlü bir marka haline gelmiştir. Yüksek kalite anlayışı, profesyonel çalışma yaklaşımı, dinamik çalışanlar ve modern üretim tesisleri ile firmamız, sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yerini almayı başarmıştır.

Kaymazlar Kablo, en gelişmiş, modern teknoloji ve ekipman kullanarak gözle görülür bir ilerleme ile gurur duyar.

Kapsamlı ürün ve sistem sertifikaları (TSE ve ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ), şirket müşterileri için güven oluşturur.